Shiro

Datum ztráty 20.01.2016
Místo ztráty Praha 4 - Libuš, Na Šejdru 14
Telefon 606109159
Odměna ANO
Jméno Shiro
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Kříženec
Věk 4 roky
Barva Šedá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Shiro je 4 roky starý kocour. Má na sobě obojek s adresářem, kde je kontakt na majitele. Je šedě mourovatý. Není kastrovaný. Má z předchozí rvačky trochu pošramocené uši, proti světlu je vidět, že je na určitých místech kůže tenčí. Má vykouslý kraj jednoho ucha, ne moc výrazně. 20. 1. se nevrátil domů. Byl zvyklý chodit ven, ale jen kolem domu, je možné, že se vyděsil náhlého zvuku a zaběhl se, už se to jednou v minulosti stalo. Obvykle důvěřivý, ale je možné, že bude vyděšený a pokusí se vás poškrábat.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Shiro

Přihlášení: