Shira a Black

Datum ztráty 28.01.2021
Místo ztráty Jindřichovice 34,
Telefon 733501033
Odměna ANO
Jméno Shira a Black
Pohlaví Samice
Kraj Karlovarský
Okres Sokolov
Plemeno Kříženec
Věk 3 a 2 roky
Barva bílošedá a černý
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Shira je 3 roky stará fenka. Má růžový látkový obojek, je čipovaná i kastrovaná a váží cca 15 kg. Black je 2 roky starý středně velký pes. Má řetízkový obojek se známkou ve tvaru kosti a na ní kontakt a jméno. Kastrovaný není a váží cca 16kg. Oba dva jsou moc hodní, Shira je jen trochu plachá a bojí se cizích lidí. Black je mazel, který půjde ke komukoliv. Utekli nám za zvěří a už jsou to 2 dny. Nejspíše se drží spolu. Budeme všem moc vděční za jakoukoliv informaci. Moc děkujeme

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Shira a Black

Přihlášení: