Sheylla

Datum ztráty 01.03.2015
Místo ztráty Bludov,
Telefon +420603946919
Odměna 5.000,- Kč
Jméno Sheylla
Pohlaví Samice
Kraj Olomoucký
Okres Šumperk
Plemeno Border kolie
Věk 3 roky
Barva hnědá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Fenka utekla z domu a už se nevrátila, je velmi přátelská, hodná... Prostě miláček.... Rasa Border kolie, hnědá srst, je stará 3 roky. Ztratila se 01.03.2015 v obci Bludov (okres Šumperk). Reaguje na jméno Sheylla, nebo Betina. Poznávací znamení je Velmi přítulná nebojí se lidí. Váha cca 15 Kg. Lidé mohou zkusit odchyt. Určitě by se nechala nalákat na pamlsek. Má kožený, hnědý obojek, bez známky! Nemá bohužel ani čip, ani nemá tetování. Útěky v minulosti - jen jednou. KASTRACE - ANO. V okolí místa ztráty se vyznat měla. Je aktivní, má ráda pohyb. Vody se bojí, sama od sebe plavat nebude. Má ráda jídlo, není vybíravá. Zdravotní stav výborný. Umí jezdit autem, je na to zvyklá. Je zvyklá převážně na pobyt venku. Zimu ale moc ráda nemá... Telefon +420603946919

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Sheylla

Přihlášení: