Sheldon

Datum ztráty 26.06.2015
Místo ztráty Hlohovec, Šulaperk 583
Telefon 724120231
Odměna 10.000,- Kč
Jméno Sheldon
Pohlaví Samec
Kraj Jihomoravský
Okres Břeclav
Plemeno Border kolie
Věk 2 roky
Barva Černo-bílá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Utekl, v neznámém prostředí... Byl viděn ve Valticích. Tetování nemá, ale pozor! Má čip! Číslo čipu: 203098100333098. Má na sobě řetízkový, stahovací obojek, bez známky + červeno-černé kšíry. Povahově je přátelský, ale může být vyděšený. Nikdo se ho nemusí bát. Na pamlsek by se možná nechal nalákat. Na své jméno slyší a reaguje. Váží cca 17 Kg. Utekl ze zahrady. Chronický útěkář to vůbec není. Kastrovaný není. Má jen jedno oko černé - maska obličeje. Je aktivní, má rád pohyb. Rád plave! V jídle je spíše vybíravý. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Je zvyklý jak na pobyt doma, tak i venku. Otužilý docela je. Telefon 724120231

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Sheldon

Přihlášení: