Shelby

Datum ztráty 21.12.2015
Místo ztráty Pozdeň, Pozdeň 92
Telefon 774692607
Odměna 5.000,- Kč
Jméno Shelby
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Kladno
Plemeno Sibiřský husky
Věk 1 rok
Barva šedobílá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Shelby je 1 rok stará fenka sibiřského huskyho. Je velice plachá. Nebude se chtít dát chytit, k cizím je velice nedůvěřivá. Lépe je vybídnout ji, nabídnout mls a utíkat jakoby od ní, než ji honit, to pak uteče. Má šedobílou barvu a váží cca 28 kg. Má na sobě barevný látkový obojek a je čipovaná (941000017022792). Není kastrovaná. Ztratila se 21.12. - vyděsila se výstřely pyrotechniky v její blízkosti. V panice přeskočila dvoumetrový plot a zdolala další ploty. Nebude se chtít dát chytit, k cizím je velice nedůvěřivá. Lépe je vybídnout ji, nabídnout pamlsek a utíkat jakoby od ní, než ji honit, to pak uteče. Všem předem děkuji za pomoc.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Shelby

Přihlášení: