Shallow

Datum ztráty 26.07.2021
Místo ztráty Klenčí pod Čerchovem 118,
Telefon 608343796
Jméno Shallow
Pohlaví Samec
Kraj Plzeňský
Okres Domažlice
Plemeno Kříženec
Věk 2 roky
Barva Zrzavá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Shallow je 2 roky starý kříženec. Má černofialový obojek, je i čipovaný. Není kastrovaný a váží asi 15 kg. Je velice přátelský a milý, je zvyklý na teplo domova s pořádnou dávkou každodenního mazlení a dovádění. Ještě v pondělí 26.7. se s námi náš miláček loučil z kotce, ve kterém byl na pár dní na hlídání. Ve středu nás však čekalo nemilé překvapení. Kotec byl otevřený a náš pejsek nikde. Pokud jste ho někdo spatřil, prosíme, ozvěte se nám! Je to kus našeho srdce!

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Shallow

Přihlášení: