Šerynka

Datum ztráty 14.08.2014
Místo ztráty Kladno, Vitry (vedle Alberta)
Telefon 737423217
Odměna ANO
Jméno Šerynka
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Kladno
Plemeno Bišonek
Věk 6 let
Barva Krémově bílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Dne 14. srpna se ztratila fena havanského bišonka, jménem Šerynka na Kladně v ulici Vitry (vedle Alberta), Okrsek 0. Fenečka hárá a má chromou zadní pravou packu. (na foto sedící pes). Nemá ani čip, ani tetování. Nemá ráda chlapy, má raději ženy. Před cizí ženou by ani neutekla. Nemá obojek. Utekla z bytu. Nikdy neutekla. Okolí zná dobře. Je spíše línější. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý jinak. Prosím, pokud ji najdete, volejte: 737 423 217. Děkuji. Odměna jistá. Alena Sapíková

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Šerynka

Přihlášení: