Šeryl

Datum ztráty 24.01.2015
Místo ztráty Mladá Boleslav, Ptácká 168
Telefon 721473433
Odměna ANO
Jméno Šeryl
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Mladá Boleslav
Plemeno Čivava
Věk 3 měsíce
Barva bílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Šeryl nejspíše podlezla pod vraty našeho domu, když se šel vyvenčit na zahradu náš druhý pes. Žádný obojek na sobě nemá. Čip, ani tetování nemá. Váží cca 1,5 Kg. Nikdy v životě neutekla. Má béžové flíčky na hlavě, má hnědočerný čumáček a černé oči. Povahově přítulná, přátelská, společenská a hodná. Nikdo se jí nemusí bát. Kastrovaná není. Okolí v místě ztráty bohužel vůbec nezná. Je aktivní, má ráda pohyb. Vody se nebojí. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Je zvyklá pouze na pobyt v bytě. Otužilá vůbec není... Telefon 721473433

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Šeryl

Přihlášení: