neznámé

Datum nálezu 01.05.2023
Místo nálezu Jevíčko, U Cihelny 391
Telefon 737943315
Jméno neznámé
Pohlaví Samec
Kraj Pardubický
Okres Svitavy
Plemeno Kočka domácí 
Věk neznámý
Barva Černobílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti nálezu:
Chodí k nám na zahradu/dvůr už od jara 2023, evidentně nemá kam jít. Doteď spal venku, ale se zimou chce dovnitř. Je moc hodný, klidný, mazlivý hladový! Chce být v teple. Krmíme ho, ale bohužel v domě rodičů máme ještě další dvě kočky, se kterými se pořád perou a nesnesou se. K sobě do bytu ho taky vzít nemohu, jsem bohužel těžký alergik. Udělali jsme mu provizorní pelíšek uvnitř nevyužívané místnosti, kde sice nemrzne, ale teplo tam také není. Chceme jen, aby o něj bylo dobře postaráno.

Kontaktujte nálezce

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se majitel

Přihlášení: