SENDY

Datum ztráty 28.10.2016
Místo ztráty Praha 4 - Modřany, Churnajevova 6
Telefon 722907142
Odměna ANO
Jméno SENDY
Pohlaví Samice
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Jorkšírský terier
Věk 10 let
Barva hnědočerná
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Sendy je 10 let stará fenka jorkšíra. Na své jméno slyší. Nemá obojek, čip ani tetování. Není kastrovaná a váží cca 2,5 kg. Má vypadlé přední spodní zuby. Má kupírovaný ocas. Je zvyklá na pohyb venku, z důvodu vyššího věku má již špatnou motoriku, někdy vypadá při pohybu trochu směšně. ztratila se v pátek 28.10.2016 ze zahrady rodinného domu, druhá fenečka, kterou máme tam zůstala. Moc prosíme, pokud jí uvidíte, nebojte se jí odchytit je moc hodná a neublíží. Děkujeme za jakékoli informace, moc nám chybí. Prosím volejte kdykoli: 778470082, 722907142

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se SENDY

Přihlášení: