Šelmína

Datum ztráty 29.04.2016
Místo ztráty BUŠ, Buš, Praha západ
Telefon 732440514
Jméno Šelmína
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Praha-západ
Plemeno Evropská kočka 
Věk 4-5
Barva Mourovatá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
S.O.S.hledá se Šelminka. Dne 29.4.2016 okolo poledne se ztratila kočka Šelmína. Kočička žila celý život v bytě, není schopná se o sebe venku postarat. Šelmínka se zaběhla při vyhrocené konfliktní situaci, kde zasahovala policie ČR ve vesnici BUŠ - Praha - západ. Majitelka se stala obětí trestného činu a nyní si o ní dělá velké starosti. Pokud jste se kočičky ujali, dejte prosím vědět na tel. 732 440 514, ať máme jistotu, že je zvíře v pořádku. Pokud jste ji viděli, volejte také.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Šelmína

Přihlášení: