Šedík

Datum ztráty 09.01.2018
Místo ztráty Přibice, Přibice 447
Telefon 737353336
Odměna ANO
Jméno Šedík
Pohlaví Samec
Kraj Jihomoravský
Okres Brno-venkov
Plemeno Kočka domácí 
Věk 5 let
Barva Bílá s šedými fleky
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Šedík je 5 let starý kocour. Na své jméno slyší. Váží 6 kg. Nemá obojek ani čip. Je kastrovaný. Kocourek odešel odpoledne 9. 1. 2018 ven a od té doby se nevrátil. Obvykle se drží blízko domu a chodí domů několikrát za den. Vůči cizím je plachý. Buď uvízl na některém z okolních dvorků (sklep, půda), nebo někomu neviděn vlezl do otevřeného auta a popojel nebo měl nehodu (ale v okolí nebyl nalezen a dál sám nechodí). Je bílý s šedými fleky, hladkosrstý a poměrně velký. Za jakékoliv info budeme vděční. Nález živého zvířátka rádi odměníme. Děkuji všem předem za sdílení.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Šedík

Přihlášení: