Sebastian

Datum ztráty 06.04.2019
Místo ztráty Kaznějov, Plzeňská
Telefon 723614393
Jméno Sebastian
Pohlaví Samec
Kraj Plzeňský
Okres Plzeň-sever
Plemeno Kříženec
Věk okolo 1 roka
Barva Černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Sebastian (Sebík) je mladý černý kocourek s oranžovýma očma. Na jméno slyší jen zřídka. Váží do 5 kg. Nemá obojek ani čip a není kastrovaný. Je to velký mazel a přátelský ke každému kocourovi (někdy i ke kočce). Občas je to takový moula ale jindy se velmi projevují jeho lovecké stránky ( I Puberta). Ztratil se 6.4. 2019 od té doby jej hledáme. Ze začátku jsme mysleli že jde jen o zatoulání za kočkami ale to by zmizel i náš starší kocour kterého Sebík naprosto obdivuje a vždy má k němu o něco blíž. Prosím o jakoukoliv zprávu o Sebíkovi.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Sebastian

Přihlášení: