Sebastian

Datum ztráty 17.10.2014
Místo ztráty Bylochov, Bylochov 13
Telefon 733760322
Odměna ANO
Jméno Sebastian
Pohlaví Samec
Kraj Ústecký
Okres Litoměřice
Plemeno Bernský salašnický pes
Věk 5 let
Barva Cernohnedobila
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Sebastian je 5 let starý pes, plemeno Bernský salašnický pes. Váží 55 kg. Barva srsti tricolora. Na sobě měl výrazně modrý obojek. V noci 17.10.2014 se ztratil v Bylochově. Je hodný, přátelský, může byt vystrašený. Není čipovaný, tetovaný, ani kastrovaný. Občas kulhá na přední pravou nohu. Po hmatu na kloubu má bouli. Nikdy dříve neutekl, okolí zná. Je spíše línější. Voda mu nevadí, ale není plavec. Je zvyklý jezdit autem. Ostatní pejsky snáší dobře. Není agresivní. Lidí se nebojí. Prosím volejte 733760322, 731107470.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Sebastian

Přihlášení: