Sean (Šón)

Datum ztráty 03.01.2015
Místo ztráty Jevišovice, Jevišovice 377
Telefon 602812128
Odměna 5.000,- Kč
Jméno Sean (Šón)
Pohlaví Samec
Kraj Jihomoravský
Okres Znojmo
Plemeno Beagle
Věk 8 Let
Barva Trikolor
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Sean (Šón) je 8 let starý pes, plemeno Beagle, samec. Je rezavo bílý a za krkem je černý. Je tedy trikolórní, ale převážně je rezavo bílý. Na hlavě má pravidelnou bílou lysinku. Ztratil se v obci Jevišovice. Váží 17 kg. Neměl na sobě žádný obojek, není čipovaný, ani kastrovaný. V uchu je tetovaný č.4991. Ztratil se od domu dne 3.1.15, poradil si s plotem a utíkal za srnkou. Nikdy dříve neutekl, okolí ztráty zná. Je přátelský, hodný, neagresivní. Ostatní pejsky snáší dobře. Je to hodně citlivý pes. Vodu rád nemá, autem je zvyklý jezdit. Fyzicky je aktivní. Prosím o zprávu, pokud by někdo přivedl našeho pejska k Vám. Moc děkuji. Odměna za nalezení je 5 000 Kč. Telefon 602812128

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Sean (Šón)

Přihlášení: