Scubi

Datum ztráty 13.06.2015
Místo ztráty kladno, J.Lebra 619
Telefon 739459897
Jméno Scubi
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Kladno
Plemeno Kříženec
Věk 9 měsíců
Barva zrzavá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
9ti měsíční nekastrovany v sobotu 13.6.2015 šel ven jako obvykle ale už se nevrátil. Povahově je opatrný, ale hodný. Na jídlo by se možná nechal nalákat. Nemá čip, ani nemá tetování. Nemá na sobě žádný obojek. Váží cca 3 Kg. Na své jméno slyší a reaguje. Chronický útěkář to není. V blízkém okolí místa ztráty by se vyznat měl. Je aktivní, má rád pohyb. Vody se bojí. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Je zvyklý převážně na pobyt venku. Otužilý docela je. Telefon 739459897

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Scubi

Přihlášení: