Sára

Datum ztráty 20.11.2015
Místo ztráty Valašská Senice, Valašská Senice 45
Telefon 776569336
Jméno Sára
Pohlaví Samice
Kraj Zlínský
Okres Vsetín
Plemeno Labradorský retriever
Věk 1 rok
Barva Bílá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Sára je 1 rok stará kříženka labradora. Na své jméno slyší. Váží prý asi 15 kg. Má na sobě kožený obojek se známkou a telefonním číslem. Nemá čip ani tetování. Není kastrovaná a možná začně hárat. Je to hravé štěně, ale přestože měla volný pohyb a sem tam si odběhla do lesa, tak se vždycky ale vrátila. Včera jsme dostali informace, že možná byla ještě viděna v obci Lužná u Vsetína, tak jsme znovu našli naději a její nález. Byli bychom strašně rádi, pokud by se někde objevila.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Sára

Přihlášení: