Sára

Datum ztráty 18.03.2015
Místo ztráty Nová Bělá, Mitrovická
Telefon 731582347
Odměna ANO
Jméno Sára
Pohlaví Samice
Kraj Moravskoslezský
Okres Ostrava
Plemeno Rotvajler
Věk 9 Měsíců
Barva Černo-Hnědá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Váží cca 25 Kg. Nemá čip, ani nemá tetování. Měla na sobě červený, kožený obojek, bez známky. Povahově je opatrná a bojácná. Jde spíše k ženám. Má ráda děti. Nikdo se jí vůbec nemusí bát, je to opravdu mazel. Na pamlsek by se možná nechala nalákat. Na své jméno slyší a reaguje. V době ztráty hárala. Kastrovaná není. Utekla ze zahrady. Chronická útěkářka to není. V širším okolí místa ztráty se již bohužel nevyzná. Je aktivní, má ráda pohyb. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Autem nerada jezdí. Je zvyklá převážně na pobyt venku. Otužilá je, zima jí nedělá problém. Telefon 731582347

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Sára

Přihlášení: