Sára

Datum ztráty 30.04.2015
Místo ztráty Náchod, Na Horním konci 23
Telefon 732555235
Jméno Sára
Pohlaví Samice
Kraj Královehradecký
Okres Náchod
Plemeno Zlatý retriever
Věk 9 let
Barva zlatá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Sára je 9 let stará fenka, plemeno Zlatý retriever. Má zlatou srst a váží cca 22 kg, je menšího vzrůstu. Je čipovaná č. 203087685900483. Tetovaná není. Je kastrovaná. Žádný obojek na sobě neměla. Zmizela ze zahrady během dne (30.4.2015) i se svým synkem psem Jackem. Stalo se to v Náchodě, Na Horním konci 23, za Kauflandem. Sára zná okolí ztráty, vždy se domů dokázala vrátit. K lidem je hodně přátelská, ostatní pejsky snáší dobře. V autě není zvyklá cestovat. Vodu má ráda, je to plavkyně. Je už vzhledem k svému věku trochu pomalejší. Pravděpodobně bez sebe nikam nepůjdou, pokud je nedonutí vážné okolnosti. Jsou to matka se synem a jsou na sebe hrozně fixovaní.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Sára

Přihlášení: