Sára

Datum ztráty 18.12.2015
Místo ztráty Bystřice, Opřetice 64
Telefon 736611551
Odměna 5.000,- Kč
Jméno Sára
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Benešov
Plemeno Kříženec
Věk 11 let
Barva tmavě hnědá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Sára je 11 let stará kříženka pasteveckého typu (moskevský strážní pes x rotvajler). Na své jméno slyší. Váží cca 27 kg. Má na sobě zelený koženkový obojek se starou známkou z veteriny (cca rok 2009), očkovaná je ale pravidelně. Nemá čip ani tetování, není kastrovaná. Má tmavě hnědou až černou srst, bílou náprsenku a rezavé packy. Ztratila se 18.12. pozdě večer, kdy se podhrabala z útulku pod plotem. Je pravděpodobně dezorientovaná, nezná to tu. K cizím lidem je nedůvěřivá, ale není agresivní. Na pamlsek by se asi nechala nalákat. Foto není aktuální, nyní je fenka v lepší kondici a bez vylínaných flíčků..

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Sára

Přihlášení: