Sany

Datum ztráty 16.12.2016
Místo ztráty Rejchartice, Rejchartice 55
Telefon 732432170
Odměna ANO
Jméno Sany
Pohlaví Samec
Kraj Olomoucký
Okres Šumperk
Plemeno Border kolie
Věk Cca 5 let
Barva Černo bílá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Sanny je cca 5 let starý pes rasy border kolie. Na své jméno slyší. Pes je černobílé nebo spíše tmavě šedo bílé barvy, má červený silný obojek s černou výšivkou jmena a telefonního čísla. Nemá čip ani tetování. Není kastrovaný. V pátek odpoledne při procházce s dědou se zaběhl směrem na Šumperk, Hrabenov, momentálně může být kdekoliv, dle informací spatřen v Rudě nad Moravou, Hosticích. Občas pajdá na levou zadní po starší zlomenině. Může být už pohubly a zmatený. Když má hlad běhá okolo lidi a nechá se chytit.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Sany

Přihlášení: