Sanny a Rex

Datum ztráty 22.02.2015
Místo ztráty Cehnice, Cehnice 98
Telefon 739944375
Jméno Sanny a Rex
Pohlaví Samice
Kraj Jihočeský
Okres Strakonice
Plemeno Kříženec
Věk 5 let / 15 let
Barva bíla / černo-bílá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Dne 22.2. se nám ze zahrady v Cehnicích (okres Strakonice) ztratili dva pejsci. Bila je fenka slyší na jméno Sanny. Váží cca 30 Kg. Věk 5 let. Na jméno slyší a reaguje. Povahově je hodná a společenská. Nikdo se jí vůbec nemusí bát. Na pamlsek by se nechala nalákat. Sanny to v okolí místa ztráty moc nezná. Je aktivní, má ráda pohyb. ------------------ Druhý je pejsek Rex. Váží cca 10 Kg. Na jméno moc neslyší. Věk 15 let. Rex by se na pamlsek také asi nechal nalákat. Povahově je také hodný a také se ho nikdo nemusí bát. Rex se v okolí vyzná. V pohybu je trochu línější povahy. Ani jeden nemá žádný obojek ani čip, ani tetování. Utekli spolu. Chroničtí útěkáři to nejsou. Ani jeden z nich není kastrovaný. Oba se vody bojí. V jídle jsou oba trochu vybíravý. Oba jsou ve výborném zdravotním stavu. Autem neradi jezdí. Jsou zvyklí spíše na pobyt doma. Otužilý by trochu být měli, zima jim přehnaně nevadí... Telefon 739944375

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Sanny a Rex

Přihlášení: