Sanny

Datum ztráty 13.09.2014
Místo ztráty Benešov u Semil, Benešov u Semil
Telefon 730976965
Odměna ANO
Jméno Sanny
Pohlaví Samec
Kraj Liberecký
Okres Semily
Plemeno Jorkšírský terier
Věk 3 Roky
Barva Stříbrný
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
V sobotu 13.9.2014 se ztratil pejsek Yorkšír (samec) jménem Sanny, jsou mu necelé 3 roky... V místě Benešov u Semil...... Není tetovaný ani čipovaný, nemá známku. Stříbrná srst. Neměl na sobě ani žádný obojek. Váží cca 3 Kg. Poznáme ho podle dvou špičáku navíc a teď je trosku zarostlý... Dá se říci, že má tendence chronického útěkáře. Má nevytržené 2 špičáky. Má rád děti. Povahově je přátelský, milý, hodný a společenský. Nikdo se ho nemusí bát. Na pamlsek by se nalákat určitě nechal. Kastrovaný není. Okolí v místě ztráty bohužel moc nezná. Je aktivní, má rád pohyb. Vody se bojí. V jídle je trochu vybíravý. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit a sám si i nastoupí. Je zvyklý převážně na pobyt v bytě. Zimu rád nemá! Telefon: 730976965 Email: monika.dyntrova@seznam.cz

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Sanny

Přihlášení: