Sanny

Datum ztráty 01.01.2015
Místo ztráty Cholupice, Podchýšská 3
Telefon 734144919
Odměna ANO
Jméno Sanny
Pohlaví Samice
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Jezevčík
Věk 5-6 Let
Barva červená / hnědá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Lekla se petard a utekla, pomocte nám najít Sanny, je hodná a bude asi vyděšená :( Povahově je přátelská a společenská. Nikdo se jí nemusí bát. Na pamlsek by se určitě nechala nalákat. Nemá čip, ani tetování. Žádný obojek na sobě nemá. Váží cca 9 Kg. Na hlavě má šediny. A má výraznější cecíky. Má spojené na cecíky vedle sebe. Takto na dlouho se v životě neztratila. Kastrovaná není. Aktuálně nehárá. Okolí v místě ztráty to vůbec nezná. Je zvyklá být hlavně v bytě... V pohybu je trochu línější povahy. Voda jí moc nevadí. V jídle je trochu vybíravá. Zdravotní stav dobrý. Jízda autem jí moc nevadí... Telefon 734144919

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Sanny

Přihlášení: