Sanny

Datum ztráty 22.02.2015
Místo ztráty Zlaté Hory, Podlesí ev.č.80
Telefon 730103408
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Sanny
Pohlaví Samice
Kraj Olomoucký
Okres Jeseník
Plemeno Labradorský retriever
Věk 5 Let
Barva světlá béžová
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Zmizela z uzavřené zahrady, měla na sobě červený, hadrový obojek, bez známky. Je milá, přítulná, má ráda lidi i děti. Povahově je vyloženě společenská. Nikdo se jí vůbec nemusí bát. Na pamlsek by se možná nechala nalákat. Na přední pravé tlapce má černý dráp. Není čipovaná, ani nemá tetování. Je kastrovaná. Na jméno slyší a reaguje. Váží cca 35 Kg. Nikdy takto neutekla. Okolí v místě ztráty by znát měla. Je aktivní, má ráda pohyb. Miluje vodu a plavání. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Je zvyklá převážně na pobyt venku. Otužilá docela je, zimu zvládne dobře... Telefon 730103408

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Sanny

Přihlášení: