Samuel

Datum ztráty 03.05.2015
Místo ztráty Praha Stodůlky, Smíchovská 98
Telefon 605718685
Odměna 30.000,- Kč
Jméno Samuel
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Kříženec
Věk 5,5 let
Barva kouřově černá s pruhy
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Samuel je 5,5 roku starý kocourek. Slyší na jméno ( Same, Samíku i Samueli), reaguje na zapískání, nereaguje na "čičí. Je z útulku a je kastrovaný. Váží cca 4,5 kg. Nemá obojek ani čip. Má tmavou kouřovou barvu s černými pruhy, pod krkem a na prsou bílé chloupky. Má žluto-zelené oči. Ztratil se ze 3.5. na 4.5., kdy se nevrátil z pravideln procházky. Nikdy dříve neutekl, okolí ale zná. Je dosti přátelský i k cizím lidem (což se mu, možná, stalo osudným), zvláštní znamení - nejhodnější kocour na světě. Na vodu zvyklý není, ale na cestování autem ano. Je zvyklý převážně na pobyt doma. Je aktivní. Odměna bude vyplacena, pokud se kocour najde živý!!!

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Samuel

Přihlášení: