Samuel

Datum ztráty 20.07.2019
Místo ztráty Opolany 18,
Telefon 777270597
Jméno Samuel
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Nymburk
Plemeno Jorkšírský terier
Věk 16 let
Barva Černošedá s pálením
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Samuel je 16 let starý jorkšír. Už neslyší a špatně vidí. Má šedý antiparazitní obojek a je i čipovaný. Není kastrovaný a váží asi 8 kg. Je nakrátko ostříhaný, srst má už prošedivělou a typickým znakem je jeho krátký ustřižený ocásek. K lidem je přítulný a důvěřivý. Ztratil se 20.7.2019 v odpoledních hodinách v obci Opolany, mohl by se ale pohyboval i v okolí Opolan, takže Opolánky, Kanín, Dobšice, Oškobrh, Sány, Libice nad Cidlinou. Kdybyste ho někde zahlédli, zavolejte prosím na uvedené telefonní číslo. Děkujeme

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Samuel

Přihlášení: