Samuel

Datum ztráty 27.01.2018
Místo ztráty Litvínov, Alešova 988
Telefon 777622690
Odměna 2.000,- Kč
Jméno Samuel
Pohlaví Samec
Kraj Ústecký
Okres Most
Plemeno Kříženec
Věk 3 roky
Barva Zrzavá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Dobrý den, v lednu tohoto roku jsme udělali s přítelkyní asi největší chybu v životě, a to byla ta že jsme dali dočasně pryč naše dvě kočičky. Odvezl si je přítelkyně otec s tím, že je dal člověku kterému říkal "Daník", ten je údajně měl odvést někam do Kralup nad Vltavou k nějaké paní na barák. Mělo to být jen dočasné, jenže po paní se slehla zem a po "Daníkovi" také. Jestli toto uvidí dotyčná paní, prosím, ozvěte se mi. Chci alespoň vědět že jsou v pořádku. Oba jsou to kocouři, Samuel a Grey. Samuel na jméno slyší, Grey ne. Nemají obojek ani čip. Oba jsou kastrovaní.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Samuel

Přihlášení: