Samson

Datum ztráty 26.10.2014
Místo ztráty Kroměříž, Hlávkova 1888/18
Telefon 605176911
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Samson
Pohlaví Samec
Kraj Zlínský
Okres Kroměříž
Plemeno Kříženec
Věk 4. 7. 2014
Barva světle bílorezavý
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Samson je kocourek, narozený 4.7.2014. Není čipovaný, tetovaný, ani kastrovaný. Nemá na sobě žádný obojek. Samson dne 26.10. večer vyběhl jako obvykle do zahrádek, ale nevrátil se. Bylo to v Kroměříži, Hlávkova ulice. Zahájili jsme ihned pátrání, bohužel bezvýsledně. Samson je světle rezavo-bílý (až krémový), cca hřbet rezavý, bílé tlapky a bříško. Má opravdu velké uši, hlavičku "trojúhelníkovou" (mainské znaky) a jakoby jantarové oči. Má zvláštní hluboký pohled, rád se dívá lidem do očí. Na svůj věk velmi mohutný, vyroste z něj opravdu velký kocour. Je velice přítulný a mazlivý, důvěřivý i vůči cizím lidem. Dominantní. Krásný. Zvláštně mňauká. Ostatní kočky snáší dobře. Okolí ztráty zná. Vody se nebojí, ale není to plavec. Autem není zvyklý jezdit. Fyzicky je aktivní.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Samson

Přihlášení: