Samanta

Datum ztráty 05.09.2015
Místo ztráty Mnichovice, Skuhrovecká
Telefon 777891931
Odměna ANO
Jméno Samanta
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Praha-východ
Plemeno Výmarský ohař
Věk 4 roky
Barva šedá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Samanta 4 roky stará fenka Výmarského ohaře, barva šedá. Na své jméno slyší. Váží 28 kg. Na krku měla stahovací řetízek a bílý obojek proti klíšťatům. Na obojku má známku.Je čipovaná (900032000377031) . Má nechaný dlouhý ocas, což není u výmarů úplně běžné. Kastrovaná není a měla by se v brzké době hárat. Je veselá, temperamentní. Nesnáší samotu. Jako všichni ohaři miluje pohyb, koupání a vycházky, atd. Je zvyklá spát v bytě/domě. Bohužel nám 5.9. utekla ze zahrady a už se nevrátila. Občas utíkala, ale max. do půl hodiny byla vždy zpět. Tentokrát ne. Budeme rádi za veškeré zprávy.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Samanta

Přihlášení: