Samanta

Datum ztráty 26.10.2018
Místo ztráty Lásenice,
Telefon 725880315
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Samanta
Pohlaví Samice
Kraj Jihočeský
Okres Jindřichův Hradec
Plemeno Kříženec
Věk 4 roky
Barva zrzavá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Samanta je 4 roky stará kříženka. Měla by mít na sobě kožený okrový obojek se známkou, kde je uvedeno jméno a adresa Lásenice 195 a tel. číslo. Čip nemá. Váží asi 7 kg. Není kastrovaná. Má rezavou srst, kolem čenichu a na špičkách oušek má trochu tmavé srsti, na ocase má málo znatelný flek tmavší srsti. Pravděpodobně se v pátek 2.11. pohybovala v okolí Suchdola nad Lužnicí. Ztratila se, když jsme nebyli doma, takže netušíme, co se stalo... Stopy nás vedly naposledy do Šalmanovic a do Borovan, ale šlo s jistotou o jiné psy.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Samanta

Přihlášení: