Sam

Datum ztráty 01.01.2015
Místo ztráty obec Lísek, Lísek 52
Telefon 724404444
Odměna 2.000,- Kč
Jméno Sam
Pohlaví Samec
Kraj Vysočina
Okres Žďár nad Sázavou
Plemeno Skotský terier
Věk 4 roky
Barva černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Ve čtvrtek odpoledne 1.1.2015 u Skalského rybníka na Vysočině se nám ztratil skotský teriér jménem Sam, měl červený, textilní obojek bez identifikační známky a velice se bojí rachejtlí a ohňostrojů. Je velice přátelský, na hřbetě má pár šedých chlupů, jinak je celý černý. Utekl ze zahrady. Povahově je vyloženě hodný. Nikdo se ho nemusí bát. Nalákat na pamlsek by se určitě nechal. Nemá čip, ani tetování. Váží cca 10 Kg. Takto na dlouho se nikdy v životě neztratil. Kastrovaný není. Okolí v místě ztráty by znát měl. Je aktivní, má rád pohyb. Vody se bojí. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Má zubní kámen, krvácí mu dásně a má křivější spodní zoubky. Autem umí jezdit. Je otužilý. Je zvyklý být spíše v bytě... Telefon 724404444

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Sam

Přihlášení: