Sam

Datum ztráty 13.02.2015
Místo ztráty Polička, Střítež 62
Telefon 605265470
Odměna 5.000,- Kč
Jméno Sam
Pohlaví Samec
Kraj Pardubický
Okres Svitavy
Plemeno Kříženec
Věk 11 let
Barva černá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Zmizel v obci Střítež, nedaleko Poličky, sám, ale už daleko neodcházel. Utekl z kůlny. V okolí se hárají feny. Je hodný a důvěřivý. Povahově je vyloženě společenský. Nikdo se ho nemusí bát. Na pamlsek by se určitě nechal nalákat. Na krku měl známku s adresou a jménem na řetízku - klasický, stahovací, řetízkový obojek... Je to už 14 dní a moc nám chybí! Čip, ani tetování nemá. Na jméno slyší a reaguje. Přímo chronický útěkář to není. Kastrovaný není. Okolí v místě ztráty by znát měl. V pohybu je klidnější povahy. Vody se sice nebojí, ale neumí plavat. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit a sám si i nastoupí. Je zvyklý převážně na pobyt venku. Otužilý docela je, zima mu moc vadit nebude. Telefon 605265470

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Sam

Přihlášení: