Sam

Datum ztráty 11.10.2019
Místo ztráty Sluhy 77,
Telefon 606608817
Odměna 2.000,- Kč
Jméno Sam
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Praha-východ
Plemeno Bengálská kočka 
Věk necelé 2 roky
Barva tmavá, rozetky
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Sam je skoro 2 roky starý bengálský kocour. Nemá obojek ani čip, je kastrovaný a váží asi 4 kg. Má dlouhé tělo. Slyší dobře na zavolání Samíčku nebo Čuníčku a pomáhá, když zavolám pojď domů pojď. Je zvyklý na nejbližší rodinu, cizí lidi moc nezná. Je zvyklý chodit sám ven, ale vždycky se vracel. Ve čtvrtek večer 10.10. odešel ven a od té doby není k dovolání, ačkoliv ho s dcerou voláme kdykoliv můžeme. Jeho stálý rituál je vylítat se venku a pak doma dlouho spát a potom chce zase ven. Nikdy s tím nebyl problém. Žijeme vedle polí.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Sam

Přihlášení: