Sam

Datum ztráty 02.04.2015
Místo ztráty Brňany, Brňany
Telefon 773958246
Odměna ANO
Jméno Sam
Pohlaví Samec
Kraj Ústecký
Okres Litoměřice
Plemeno Bretaňský ohař dlouhosrstý
Věk 1 rok
Barva Oranžovobílá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Sam se ztratil se svým psím kamarádem Timmym asi něco zvětřili a ztratili se v Brňanech, byli vidění v Bohušovicích, Brozanech a Hrdlech. Můžou být kdekoliv. Pokud jednoho z nich uvidíte, prosíme od odchyt, nekoušou, jsou očkovaní i očipovaní. Má čip, ale číslo čipu zatím není k dispozici. Má na sobě fialové kšírky - přesně ty co jsou na fotografii - má tam i známku o očkování od Vet. Váží cca 17 Kg. Povahově je společenský a hodný. Nikdo se ho nemusí bát. Na pamlsek by se určitě nechal nalákat. Na své jméno slyší a reaguje. Chronický útěkář to není. Kastrovaný není. V okolí místa ztráty se nevyzná. Je aktivní, má rád pohyb. Vody se nebojí. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Reaguje na píšťalku. Je zvyklý převážně na pobyt doma. Aktuální zima mu nebude dělat problémy. Děkujeme za každou informaci a pomoc při hledání! Telefon 773958246

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Sam

Přihlášení: