Sam

Datum ztráty 24.08.2014
Místo ztráty Rynoltice, Polesí
Telefon 602259705
Odměna ANO
Jméno Sam
Pohlaví Samec
Kraj Liberecký
Okres Liberec
Plemeno Kříženec
Věk cca 4 roky
Barva Bílo - Hnědý
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
HLEDA SE SAM !!!! SOS včera 24.8.v neděli se ztratil ze zahrady v Polesí - část obce Rynoltice - tento krasavec. Majitele tam byli na návštěvě a on utekl ze zahrady. Je menší, asi kolem 16 kg, strašně hodny a milý pes... Bohužel není čipovaný ani tetovaný. Pouze zelený obojek, bez známky. Okolí nezná! Cizích lidí se vůbec nebojí. Občas utíkal. Kastrovaný není. Je klidnější co se pohybu týče. Granule moc nemusí. Zdravotní stav dobrý, má jen zubní kámen. Prosím Sdílejte. Info prosím volejte na 602 259 705, druhý tel.: 724 135 313

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Sam

Přihlášení: