Sam

Datum ztráty 27.12.2014
Místo ztráty Ostružná, Ostružná
Telefon 603254695
Jméno Sam
Pohlaví Samec
Kraj Olomoucký
Okres Jeseník
Plemeno Beagle
Věk 7 let
Barva Tricolor
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Sam je 7 let starý pes, plemeno Beagle. Barva srsti - klasický tricolor. Je vysportované postavy. Za krkem má bílou šipku a na sobě měl zelené sportovní popruhy. Není čipovaný, tetovaný, ani kastrovaný. Ztratil se 27.12.14 v Ostružné, utekl na procházce. Dříve občas utekl, ale vždy se hned vrátil. Okolí ztráty moc nezná. Je hodně společenský, cizích lidí se nebojí. Ostatní pejsky snáší dobře. Vody se nebojí, je to plavec. Autem je zvyklý jezdit. Fyzicky je aktivní, zvyklý na pohyb. Poslední stopa je ze dne 1.1. z obce Maršíkov, kde ho údajně viděla jedna paní.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Sam

Přihlášení: