Sam

Datum ztráty 05.03.2015
Místo ztráty Kunčice pod Ondřejníkem, 751
Telefon 603109275
Jméno Sam
Pohlaví Samec
Kraj Moravskoslezský
Okres Frýdek-Místek
Plemeno Německý ovčák
Věk 2 roky
Barva celočerný
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Sam je celočerný německý ovčák (samec) na prsou má jen malinkou bílou tečku. Věk 2 roky. V noci ze 4 na 5.3. začal pronásledovat stádo jelení zvěře a namířil si to někde do Kunčic pod Ondřejníkem. Čip nemá, ale pozor, má tetování! Číslo tetování: 24878. Žádný obojek na sobě nemá. Váží cca 40 Kg. Povahově je společenský a hodný. Nikdo se ho nemusí bát. Na pamlsek by se určitě nalákat nechal. Na jméno slyší a reaguje. Chronický útěkář to není. Kastrovaný není. Nemá sestouplá varlata. V bližším okolí místa ztráty by se vyznat měl. Je aktivní, má rád pohyb. Rád plave. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Je zvyklý převážně na pobyt venku. Otužilý je docela dobře, zimu zvládá. Telefon 603109275

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Sam

Přihlášení: