Sam - Cairo od Potoka Kačáku

Datum ztráty 30.10.2012
Místo ztráty Kuřivody - Ralsko, Kuřívody 796
Telefon 724920598
Odměna ANO
Jméno Sam - Cairo od Potoka Kačáku
Pohlaví Samec
Kraj Liberecký
Okres Česká Lípa
Plemeno Výmarský ohař
Věk 4 roky
Barva Šedá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Sam je trochu hyperaktivní, ale moc hodný pes. Je zvyklý na ostatní zvířata, na děti. Odchytit by se určitě nechal. Poznávací znamení - 4 jizvy na čumáku od sousedovic kocoura. Ztratil se v lese při procházce, když zachytil stopu. V době ztráty ( ! ) měl na sobě červeno-černý, nylonový obojek, bez známky. Má čip (zatím ale není číslo po ruce) a má i tetování. Číslo tetování: 8232. Nikdy neutíkal. Kastrovaný není. Aktuální věk 4 roky. Okolí v místě ztráty tehdy znal. Je aktivní, má rád pohyb. Vody se nebojí, plavat umí... Sní cokoliv. Zdravotní stav byl v pořádku. Autem umí jezdit. Je zvyklý být na zahradě. Telefon 724 920 598

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Sam - Cairo od Potoka Kačáku

Přihlášení: