Sam

Datum ztráty 31.12.2014
Místo ztráty Strhaře, Strhaře 4
Telefon 736175922
Jméno Sam
Pohlaví Samec
Kraj Jihomoravský
Okres Brno-venkov
Plemeno Sibiřský husky
Věk 1 rok
Barva šedá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Slyší na jméno Sam, není plachý k cizím lidem ani psům, je lehko odchytitelný. Povahově je vyloženě přátelský, hravý a hodný. Nikdo se ho nemusí bát. Na pamlsek by se nechal nalákat. Váží cca 20 Kg. Utekl z procházky. Žádný obojek na sobě nemá. Nikdy takto neutekl. Tetování nemá, má ale čip. Číslo čipu: 941000015691358 Kastrovaný není. V okolí místě ztráty se vůbec nevyzná. Je aktivní, má rád pohyb. Sám do vody by asi nešel. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Otužilý je. Je zvyklý být hlavně venku... Telefon 736175922

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Sam

Přihlášení: