Sally

Datum ztráty 18.08.2019
Místo ztráty Brno - Židenice, Otakara Ševčíka
Telefon 724599029
Jméno Sally
Pohlaví Samice
Kraj Jihomoravský
Okres Brno-město
Plemeno Evropská kočka 
Věk 1 rok
Barva mourovatá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Sally je roční kočka. Na jméno slyší. Váží cca 3 kg. Nemá obojek ani čip. Je kastrovaná. Prosím o pomoc s hledáním naší mourovaté kočičky Sally, která se ztratila v noci 18.8.2019 v BRNĚ, ŽIDENICE OTAKARA ŠEVČÍKA !!! Je mourovatá a celkem plachá k cizím lidem. Často se toulala se svým kamarádem (spolubydlícím) :-) černo -bílým velkým kocourem. Běhává v zahradách, ale každý den se vracela domů, pokud jste ji prosím někdo viděl, tak budu ráda za každou informaci, moc se nám po ní stýská.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Sally

Přihlášení: