Sallinka

Datum ztráty 18.11.2014
Místo ztráty Ivanovice na Hané, Mlýnská 740
Telefon 739477704
Jméno Sallinka
Pohlaví Samice
Kraj Jihomoravský
Okres Vyškov
Plemeno Kříženec
Věk 9
Barva hnědobílá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Sallinka je 9 let stará fenečka, kříženka huskyho. Je hnědobílá. Váží 18-19 kg. Fenečka se ztratila v Ivanovicích na Hané 18.11.2014 kolem 20:15. Asi chytla stopu jiného zvířete a utekla pryč. Občas takto odběhla, ale vždy se vrátila. Má jedno oko modré, druhé hnědé, je kastrovaná. Minulý rok byla na operaci a má odebranou celou jednu mléčnou lištu. Není čipovaná, ani tetovaná. Obojek na sobě žádný neměla. Autem je zvyklá jezdit. Vodu má ráda. Fyzicky je hodně aktivní. Okolí ztráty zná. K lidem není agresivní. K někomu je nedůvěřivá, k někomu důvěřivá. Ostatní pejsky i ostatní zvířátka snáší dobře.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Sallinka

Přihlášení: