Saimon

Datum ztráty 01.09.2018
Místo ztráty Rychvald, Hornická 607
Telefon +420736774175
Jméno Saimon
Pohlaví Samec
Kraj Moravskoslezský
Okres Karviná
Plemeno Evropská kočka 
Věk 5 let
Barva krémový
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Saimon je 5 let starý pes. Na jméno slyší. Nemá obojek ani čip a není kastrovaný. Samion je světlý a světle modrýma očima. Je moc hodný a přítulný, je zvyklý na klid na vesnici. Může být v nejspíš v Rychvaldě, Petřvaldě nebo Orlové, bydlela jsem na pomezí. Na čas jsem musela odejíz z domu a nechala jsem kocourka tam, ale asi se tam cítil osamocený a nebylo mu tam dobře, měl tam pobýt s mým kamarádem 4 měsíce než se budu moci vrátit. Chvíli po mém odchodu se už neukázal, očividně se bál cizího člověka i když ho znal. Nemám možnost tam hledat osobně, odstěhovala jsem se.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Saimon

Přihlášení: