Rush a Maggie

Datum ztráty 26.06.2015
Místo ztráty Chomutov, Dolní
Telefon 776878855
Jméno Rush a Maggie
Pohlaví Samec
Kraj Ústecký
Okres Chomutov
Plemeno Kříženec
Věk 10 a 5 let
Barva šedý a zrzavá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Rush je 10 let starý. Je to kříženec norské lesní kočky. Je šedivý, váží 7-8 kg. Je kastrovaný. Nemá na sobě obojek ani není čipovaný. K lidem je důvěřivý a mazlivý, zvyklý na děti a jízdu autem. Ztratil se 26.6., kdy se nevrátil z pravidelné procházky. Dříve už jednou zmizel, ale po 3 dnech se vrátil. Okolí zná. Vodu rád nemá, jízda autem mu nedělá problémy. Je spíše líný. Maggi je 5 let stará kočiččka, Je to kříženka Mainské mývalí kočky. Má krémovou až světlounce rezatou srst, váží 6 kg. Je kastrovaná. Nemá na sobě obojek ani není čipovaná. K lidem je bojácná a ostražitá, venku se nenechala pohladit ani od majitelů, doma je ale mazel. Ztratila se už v květnu, kdy se také nevrátila z pravdidelné procházky. Okolí také znala.Vodu ráda nemá, jízda autem se jí také moc nelíbila. Je aktivní. Jsou dlouhosrstí, krásní, většího vzrůstu. Nevrátili se domů, což u nich nebývalo zvykem, drželi se u domu. Mám podezření, že je někdo má. Prosím pomozte, všem nám moc chybí.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Rush a Maggie

Přihlášení: