Rufin

Datum ztráty 17.11.2023
Místo ztráty Brno-Královo Pole, Moskalykova
Telefon +420732367555
Odměna 4.000,- Kč
Jméno Rufin
Pohlaví Samec
Kraj Jihomoravský
Okres Brno-město
Plemeno Kříženec
Věk 3 roky
Barva šedo-bílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Rufin je 3 roky starý šedobílý kocourek. Nemá obojek, je čipovaný, kastrovaný a váží přes 5kg. Je to hravý, ale relativně plachý kocourek. Má bílou náprsenku a po těle šedé (až černé) skvrny. Uši jsou černé, okolí čumáku bílé a růžový nos. Černá záda i ocas. Rád prozkoumává, je tedy možné, že zalezl do nějaké cizí garáže či auta,... Chodívá přes noc ven a nad ránem se vrací. Takto odešel v pátek 17.11. večer a už se nevrátil. Budeme rádi za jakoukoliv informaci. Děkujeme.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Rufin

Přihlášení: