Rozi

Datum ztráty 27.07.2015
Místo ztráty Stonava-Nový Svět, Bažantnice 428
Telefon 724121429
Jméno Rozi
Pohlaví Samice
Kraj Moravskoslezský
Okres Karviná
Plemeno Knírač velký
Věk 1 rok
Barva černá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Rozi je cca 1 rok stará fenka. Je celá černá, váží cca 18 kg. Má na sobě pouze zelený obojek proti klíšťatům. Není kastrovaná. U kořene ocasu má v srsti světlý kroužek, který je na první pohled vidět. Rozi hledá svou paničku Denisu, je tedy vystresovaná, vystrašená a nedá se od cizího pravděpodobně chytit. Roza žila od štěněte rok v útulku,před měsícem se ji ujala paní Denisa,je to tedy první člověk v Rozárčím životě. Včera vpodvečer přijela k nám,abychom ji na 3 dny pohlídali.Po odjezdu paničky Denisy Rózi přeskočila plot a od té doby Denisu hledá. Včera večer byla v okolí občas spatřena,od večera však už ani jednou.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Rozi

Přihlášení: