Rozárka

Datum ztráty 12.11.2017
Místo ztráty Rtyně nad Bílinou, Sezemice
Telefon 733775370
Odměna ANO
Jméno Rozárka
Pohlaví Samice
Kraj Ústecký
Okres Teplice
Plemeno Kočka domácí 
Věk 4 roky
Barva Mourovatá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Rozárka je 4 roky stará mourovatá kočka. Nemá obojek ani čip, ale v srsti bylo vidět, že ho nosila. Není kastrovaná, ale koťata mít nemůže, váží asi 3 kg. Rozárka byla důvěřivá, přítulná a mazlivá, stále se zdržovala pouze na zahradě a velmi blízkém okolí. Byla to venkovní kočička, bylo o ní velmi dobře postaráno, uzavřených prostor se bála. V neděli 12.11.17 se kolem 11 hod.procházela na zahradě, kolem druhé hodiny jsem ji volala, ale už tam nebyla. Od té doby jsem ji neviděla...

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Rozárka

Přihlášení: