Rozárka

Datum ztráty 25.07.2022
Místo ztráty Praha 6 - Liboc, Sestupná 33
Telefon +420721024232
Odměna 5.000,- Kč
Jméno Rozárka
Pohlaví Samice
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Kříženec
Věk 4 roky
Barva Mourek+bílé bříško
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Rozárka je 4 roky stará kočka. Nemá obojek ani čip, je kastrovaná a váží asi 5 kg. Kočka buď vyskočila střešním oknem z druhého patra nebo proklouzla dveřmi při odchodu, musela ale také nepozorovaná seběhnout schody a pak proklouznout i vchodovými dveřmi/garážovými dveřmi. Není zvyklá pravidelně chodit ven. Kočka se často stěhuje, "střídavá péče", je na to zvyklá. Teď u mě byla přes 2 týdny. V minulosti (v Plzni) již utekla, ale vždy se vrátila, nebo jsme ji nalezli v blízkosti pod stromem. Zde je na novém místě a nezná okolí...

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Rozárka

Přihlášení: