Rozárka

Datum ztráty 16.02.2015
Místo ztráty Plzeň, Selská náves 10
Telefon 774515128
Odměna 2.000,- Kč
Jméno Rozárka
Pohlaví Samec
Kraj Plzeňský
Okres Plzeň-město
Plemeno Kočka domácí 
Věk 4 měsíce
Barva šedivá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Kocourek je velmi důvěřivý a mazlivý. Povahově je vyloženě společenský. Na pamlsek by se určitě nechal odchytit. Každou chvíli ho měl někdo v autě, nebo k někomu šel a proto moc prosím jestli ho někdo má vraťte nám ho máme ho moc rádi a moc nám chyby děkuji. Nemá čip, ani tetování. Žádný obojek na sobě nemá. Chronický útěkář to není. Na jméno slyší a reaguje. Jmenuje se Rozárka, ale je to kluk kocourek! Utekl ze zahrady. Má velké oči a výrazné oči. Váží cca 3 Kg. Kastrovaný není. Okolí v místě ztráty bohužel vůbec nezná. Ven chodil jen na zahradu. Je aktivní, má rád pohyb. Vody se bojí. Zdravotní stav dobrý. Sní cokoliv. Je zvyklý převážně na pobyt doma. A otužilý moc není, zimu nemá rád... Telefon 774515128

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Rozárka

Přihlášení: