Rozárka

Datum ztráty 04.09.2014
Místo ztráty Opava, Hořicova 8
Telefon 720138726
Odměna ANO
Jméno Rozárka
Pohlaví Samice
Kraj Moravskoslezský
Okres Opava
Plemeno Kočka domácí 
Věk 8 let
Barva Bílá+mourovaté skvrny
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Ztratila se nám kočička v obci Opava, Hořicova 8 - 04.09.2014. Slyší na jméno Rozárka. Samička, stará 8 let, barva bílá a mourovaté skvrny. Mazlivá, ale vůči cizím lidem spíše obezřetná, typické je pro ni vlnění vztyčeným ocáskem ze strany na stranu, komunikuje výrazným častým mňoukáním. Pobývá venku i doma-na noc chodí vždy ven-ráno 4.9.2014 se však nevrátila. Je menšího vzrůstu, kastrovaná. Neztratila takto poprvé. Čip, ani tetování nemá. Obojek žádný na sobě nemá. Váží cca. 4 kg. Okolí by měla znát. Je aktivní, má ráda pohyb. Vody se bojí. V jídle je trochu vybíravá. Zdravotní stav dobrý. Telefon 720138726

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Rozárka

Přihlášení: